Nagy Márton: Az AI mindenkié, de leginkább a nagyhatalmaké
Felülvizsgált kormányzati AI stratégia és új tőkeprogramok, ezek jönnek hamarosan - jelentette be Nagy Márton nemzetgazdaság miniszter az AI Summit 2025 rendezvényen. A tárcavezető szerint azonban már most lemaradásban vagyunk, nem Magyarország, hanem a teljes EU, az Egyesült Államokkal és Kínával szemben.




