A kormány Kenyában szerezne üzletet magyar cégeknek
A magyar vállalatok kenyai gazdasági szerepvállalásnak erősítéséről tárgyalt Palkovics László innovációs és technológiai miniszter pénteken a kelet-afrikai országban - írja az állami hírügynökség. A kormány folytatja az afrikaiak magyarországi tanulását lehetővé tevő magyar állami ösztöndíjak osztását, Kenyából januártól kétszázan jöhetnek ide tanulni.




