Huszonnégyórás sztrájk indult Dunaújvárosban
Csütörtökön délután kettőkor 24 órás sztrájk indult az ISD Dunaferr Zrt. hengerműveiben, a szakszervezetek a juttatási rendszer átalakítását sérelmezik, a vállalat ugyanakkor nem ért egyet az ultimátumszerű eszközökkel.



