Hétfő van, máris új állami tendereket nyert a 4iG
Pénteki bejelentés szerint az adóhivataltól, hétfőn pedig az állami egészségügyi ellátótól és a Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség nyert el nagy összegű megbízásokat az új magyar informatikai sikercég, a 4iG Nyrt.




