Milliárdokat oszt szét a kormány kedvenc informatikai cége
A 4iG igazgatósága több mint 2 milliárd forint osztalék kifizetéséről döntött. Ebből Jászai Gellért érdekeltségei tehetnek zsebre több mint 1,2 milliárdot, de a kisbefektetőknek is juthat a pénzből.


