Milliárdokkal gazdagodnak a 4iG részvényesei
Részvényenként 22 forintos osztalékot fizet tavalyi eredménye után részvényeseinek a 4iG Nyrt. a 2020 szeptember 21-i fordulónapon a társaság részvénykönyvében szerepelt tulajdonosoknak. A kifizetés hétfőn kezdődött.



