Százmilliárdért bocsátott ki zárt körben részvényeket a 4iG
A már bejelenetett és a még bejelentés előtt álló akvizíciókhoz kellhet ekkora mértékű forrásbevonás - írta meg a vg.hu.
Százmilliárdért bocsátott ki zárt körben részvényeket a 4iG
A már bejelenetett és a még bejelentés előtt álló akvizíciókhoz kellhet ekkora mértékű forrásbevonás - írta meg a vg.hu.
Közeleg a határidő, vaskos bírságot kockáztatnak a későn észbe kapó magyar vállalatok
Bár a koronavírus-járvány miatt egyéves haladékot kaptak a magyar vállalkozások a nagyobb teljesítményű berendezéseik fogyasztási almérővel történő felszerelésére, a határidő vészesen közeleg és sokan még csak most kapnak észbe. Aki nem lép időben, jelentős bírságot is kockáztat. Az uniós klímacélok betartása miatt kötelezően előírt beruházás ugyanakkor nem kidobott pénz: az energiamegtakarításnak köszönhetően sokat spórolhatnak a vállalkozások.
Folytatja a nemzetközi terjeszkedést a magyar sikercég
A 4iG Nyrt. előzetes megállapodást kötött a TeleGroup informatikai, és hálózatfejlesztő vállalatcsoport 70 százalékos tulajdonának megvásárlására. A 28 éves szakmai múlttal rendelkező cégcsoport Szerbiában, Bosznia-Hercegovinában és Montenegróban vezető informatikai rendszerintegrátor vállalat, amely leányvállalatain keresztül Európában és a Közel-Keleten is sikeresen értékesíti szolgáltatásait.
Bekebelezte a 4iG az Invitechet
A 4iG Nyrt. tulajdonába kerül az Invitech ICT Services Kft., miután a tőkepiaci társaság a mai napon adásvételi szerződést kötött a társaságot tulajdonló Rotamona Limiteddel.
Nagyot ment a 4iG pénteken
A BÉT forgalma 7,5 milliárd forint volt, ami rendkívül alacsony, a 4iG több mint 1,2 milliárd forintos forgalmával a második legnagyobb forgalmú részvény volt pénteken - közölte Bosnyák Zsolt, az Equilor Befektetési Zrt. senior elemzője az MTI-vel. A vezető nyugat-európai tőzsdék vegyesen zártak.