Kiderült, mire költ a kormányzat egy év alatt 8 milliárdot az űrben
Egy újabb hazai űripari kezdeményezés mögé állt be a kormányzat, ám ehhez ezúttal nem kellett elhagyni az országhatárt sem. Egy olyan virtuális ökoszisztémát hoznak létre, ahol a magyar gazdasági szereplők, űripari beszállítók az összes nemzetközi pályázatról és hírről értesülhetnek.



