Kiemelkedően teljesített az OTP és a Magyar Telekom
Csökkenő forgalom mellett emelkedett a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a héten, pénteken a BUX 88 229,70 ponton zárt, 1,24 százalékkal magasabban, mint egy héttel korábban.
Kiemelkedően teljesített az OTP és a Magyar Telekom
Csökkenő forgalom mellett emelkedett a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a héten, pénteken a BUX 88 229,70 ponton zárt, 1,24 százalékkal magasabban, mint egy héttel korábban.
Rendkívüli és meghatalmazott nagykövet lett Jászai Gellért, a 4iG elnöke
A külgazdasági és külügyminiszter javaslatára Sulyok Tamás Magyarország köztársasági elnöke nemzetközi üzleti kapcsolatok fejlesztéséért felelős rendkívüli és meghatalmazott nagykövetté nevezte ki Jászai Gellértet, áll a 4iG vállalatcsoport közleményében.
Keményen adják a magyar piacot, egyre csúnyább a kép, szakad az OTP
Több hét kiugró teljesítmény után megérkezett a korrekció a rézvénypiacokra. Lefele tartanak a vezető magyar részvények is, 4 százalékkal esik az OTP, a forint egyelőre állja a sarat.
Nagy dologra készül a SpaceX a 4iG-vel
Aktívan keresi a régiónkban az üzleti lehetőségeket az amerikai SpaceX, így találtak egymásra a 4iG-vel, amellyel két tárgyalási körön vannak túl, az egyeztetések pedig folytatódnak. A 4iG hétfőn befektetői prezentációt tartott, az ott elhangzottakra pedig kilőttek a részvények.
Nagyot lépett előre a 4iG, a nyereségre azonban még várni kell
Meghaladta a 700 milliárd forintot a 4iG csoport tavalyi árbevétele, amelynek harmadát tette ki az EBITDA-eredmény. Egyszeri tételek miatt az adózott eredmény azonban negatívba fordult.