Kilőtt a 4iG
Elromlott a hangulat a tőzsdéken, a BUX is lefordult, kivételt a 4iG-részvények jelentenek, amelynek árfolyama az előző napi bejelentés hatására szárnyalni kezdett.
Kilőtt a 4iG
Elromlott a hangulat a tőzsdéken, a BUX is lefordult, kivételt a 4iG-részvények jelentenek, amelynek árfolyama az előző napi bejelentés hatására szárnyalni kezdett.
Magyar Péter dühös lett – szerinte ez hazaárulás, eladja szinte mindegyik részvényét
A legsúlyosabb nemzetbiztonsági kérdésnek titulálta a Tisza Párt vezetője azt, hogy újabban magánosítják a magyar hadiipar családi ezüstjét. Meg is válik papírjaitól, egyet kivéve. A cégcsoport szerint azonban ez a tranzakció nagyon megéri.
Magánosítja a kormányzat a magyar hadiipar családi ezüstjét, a 4iG Csoport szerint ez nagyon megéri
A védelmi ipar magánosítása, piaci szereplő általi működtetése nem példa nélküli Európában, és a mai naptól ez az építkezési folyamat elkezdődik hazánkban is. Az Economx megmutatja, hogy mit tudhatunk a 4iG Csoport és a magyar állam több tízmilliárd forintos hadiipari tranzakciójáról.
Itt a figyelmeztetés: ismét becsapnák a kiszolgáltatott nyugdíjasokat
Újabb trükkös módszerrel próbálkoznak a láthatatlan bankkártyás csalók, akik a napokban az időseket vették ismét célba: ezúttal a Gondosóra felhasználóit szólítják fel nem létező tartozásuk kiegyenlítésére. Azonban a szolgáltató figyelmeztet, nem szabad bedőlni a megtévesztő e-mailnek.
„Valósággal ránk rúgta az ajtót az űrgazdaság”
Üzletről, közös kapcsolódási pontokról beszélgettünk amerikai-magyar nézőpontokból a Bázispont podcastban. Vendégünk Zsarnóczky Martin, a New York-i Amerikai-Magyar Kereskedelmi Kamara elnöke volt.