BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nagy Márton kórházba került

A nemzetgazdasági miniszter egy kisebb beavatkozáson esett át, de hamarosan hazatér.

2025. július 15. kedd, 09:12

Fotó: MTI / Purger Tamás
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kórházba került Nagy Márton. A tárcavezető azt írta Facebook-posztjában, hogy egy veleszületett rendellenesség miatt kisebb beavatkozáson esett át hétfőn, emiatt most egy rövid ideig pihen, de estére már otthon lesz.

Hozzátette, a szerdai kormányülést meg kihagyja, de hamarosan visszatér. Egyúttal megköszönte a városmajori szívklinika nővéreinek, ápolóinak, orvosainak a segítséget. Hangsúlyozta, hogy még csótányok sem voltak.

Önálló minisztériumot ígértek az egészségügynek
A Tisza Párt a nagykanizsai kongresszusán egy kerekasztalbeszélgetésben hirdette meg az egészségügyi programját.
Ha többre kíváncsi, itt olvashat tovább.
Z. B.
Z. B.

Ez is érdekelhet