BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kevésen múlt a katasztrófa: lángra kapott egy autó egy M0-s benzinkúton

Kigyulladt egy személyautó egy benzinkúton az M0-s autóút szigetszentmiklósi szakaszán – közölte a katasztrófavédelem. A jármű motorteréből menet közben füst szivárgott, ezt észlelve a sofőr a töltőállomásra hajtott.

2026. június 24. szerda, 11:44

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A megállást követően az Opel Tigra Twintop lángra kapott, a jármű vezetője kiszállt. A tűz gyorsan átterjedt az autóra, amely teljes terjedelmében kiégett, és a jármű elmozdulása miatt a benzinkút területén is keletkeztek kisebb károk.

A kiérkező tűzoltók megfékezték a lángokat, a tűz nem terjedt át sem az üzemanyagtöltő oszlopokra, sem az épületre. A hatóságok vizsgálják a tűz keletkezésének körülményeit.

Ez is érdekelhet