BUX 139240.24 -0,04 %
OTP 45330 0,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A földből túrta ki a pénzt, mégis lopással gyanúsítják

Egy alkalmi munkás egy kerepesi birtok kertjében ásás közben két fémkazettát talált, és az azokban lévő régi, forgalomból kivont pénzt és ékszereket eltette, majd mintegy kétmillió forintot beváltott és elköltött.

2023. április 4. kedd, 07:54

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A rendőrség beszámolója szerint a 31 éves sajónémeti gyanúsított több mint kilencmillió forint értékű, forgalomból kivont készpénzre bukkant munka közben, majd beteget jelentett és hazautazott az élettársához, és a fémkazetták tartalmának szortírozása után a lejárt forintokból mintegy kétmillió forintot beváltottak, és mobiltelefonokat, kanapét, autót vásároltak.

A helyi körzeti megbízott információi alapján a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki a férfit, aki beismerő vallomást tett.

A rendőrök a még be nem váltott lejárt pénzt és az ékszereket lefoglalták.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet