Szinte már naponta ad ki frissítést az Apple az új, minden eddiginél csodásabb operációs rendszeréhez, az iOS 7-hez, ám valami gikszer mindig becsúszik. A legutóbbi frissítés után ugyanis néhány iPhone 4S-tulajdonos elveszítette a wifi használatának lehetőségét, s meglepetten tapasztalta, hogy nem tudja bekapcsolni készülékén. A menüpont a beállításokban egyszerűen kiszürkült, inaktív lett. Ráadásul nem ez az első eset, hogy szoftverfrissítés után rakoncátlankodik a wifi. Az iOS 6 több iPhone 4-ben tette használhatatlanná a wifit. A probléma oka az lehet, hogy a háttérben futó letöltések túlmelegítik a chipet, így az inaktív állapotba vált. Néhány tulajnak visszahozta a wifit, ha hűtőbe tette a készülékét − írta a beszeljukmac.com.
