BUX 139625.26 0,0 %
OTP 45760 -0,46 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Még három startégiai partnerrel szerződnek

2013. október 14. hétfő, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Újabb három magyarországi vállalattal köt stratégiai megállapodást a kormány: az Egis Gyógyszergyár Nyrt.-vel, a CG Electric Systems Hungary Zrt.-vel, valamint a Ganz Gépgyár Holding Zrt.-vel. Az erről szóló határozat a pénteki Magyar Közlönyben jelent meg. A kormányhatározat az első két cég esetében a Miniszterelnökség külügyi és külgazdasági ügyekért felelős államtitkárát, míg a harmadiknál a nemzetgazdasági minisztert jogosítja fel a megállapodás aláírására. A kormány eddig több mint két tucat, Magyarországon működő, kiterjedt nemzetközi hátterű nagyvállalattal kötött stratégiai megállapodást. A tervek szerint összesen negyven céggel ír alá hasonló dokumentumot.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet