Kiss Péter programigazgató augusztus 27-ével távozott a Tv2-től. A szakember 2003 júniusában csatlakozott az Interaktív Kft.-hez felelős szerkesztőként, majd 2004 januárjától a Jóban Rosszban fejlesztésén és felépítésén dolgozott, melynek mintegy három évig volt producere. Ezt követően 2007−2009 között az Interaktív Kft. ügyvezetője lett. Kiss 2009 augusztusától töltötte be a Tv2-csoport programigazgatói pozícióját. Távozásával a programigazgatóság közvetlen irányítását Ralf Bartoleit COO-ként (Chief Operating Officer) látja el.
