BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csúszik a Jeremie III. eredményhirdetése

2013. június 6. csütörtök, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az eredeti időpont szerint június 4-én kellett volna eredményt hirdetni az Új Széchenyi Kockázati Tőkeprogramok közös növekedési alap alprogram pályázati felhívás kapcsán, ám a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség honlapján megjelenő friss információ szerint a döntéshozatal időpontját június 21-ig tolták ki. A mostani lehetőségből kimaradnak a közép-magyarországi régióban dolgozó cégek, ahogy a Jeremie I. és II. programok nyertesei sem indulhattak a kiíráson. Ezen kívül a hajógyártásban, a szén- és az acéliparban, illetve a pénzügyi ágazatban tevékenykedőket is kizárták a támogatásból. A 12 milliárd forint keretösszeggel − ami a magánforrásokkal együtt elérheti a 17 milliárdot − meghirdetett alprogram elsődlegesen a növekedési életszakaszban lévő, innovatív vállalkozásokat kívánja támogatni, a keretet négy alap között osztanák szét.

Dzindzisz Sztefan
Dzindzisz Sztefan

Ez is érdekelhet