BUX 139140.07 -0,12 %
OTP 45310 0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Strasbourgba is elmennének a nyerőgépesek

2012. október 3. szerda, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Pertársaságot alapítanak a Magyar Szerencsejáték Szövetség (MSZSZ) tagjai − írta Schreiber István, a szervezet elnöke az MTI-hez eljuttatott közleményében. A parlament tegnapi döntésével megtiltotta a játéktermek és az elektronikus kaszinók üzemeltetését, pénznyerő gépek így csak játékkaszinókban működtethetők a jövőben. Schreiber szerint a nyerőgépiparág összes szereplője pertársaságot fog alapítani, hogy megpróbálják érvényesíteni jogaikat, ahogy fogalmazott, \"minden szintre el fogunk menni, ahol ezt a jogállam keretein belül megtehetjük, ha kell, az utolsó állomás Brüsszel és Strasbourg\". Az MSZSZ szerint a döntéssel az ágazat tagjai hatalmas károkat szenvedtek el, több tízezer ember kerül az utcára, több milliárd forint értékű eszközt, ingatlant veszítettek, több ezer vendéglátóhely fog bezárni. Az elnök kiemelte, a vállalkozások közösen vizsgálják jogos kárigényük bejelentésének és megtérítésének lehetőségét. (További részletek a 7. oldalon.)

Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet