BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lemondott az NFM államtitkára

2012. június 6. szerda, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Benyújtotta lemondását Molnár Ágnes, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium fejlesztéspolitikai koordinációért felelős államtitkára − közölte a tárca kedden az MTI-vel. Molnár Ágnes nyilatkozata szerint Orbán Viktor miniszterelnök felkérésére a jövőben a Miniszterelnökségen folytatja munkáját. Hangsúlyozta: az elmúlt két évben a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium fejlesztéspolitikai koordinációs államtitkársága fontos szerepet játszott abban, hogy Magyarország kormánya bebizonyíthassa, lehet valóban átlátható és szabályos módon, a családok és a vállalkozások érdekeinek figyelembevételével, gyorsabb és egyszerűbb forráskihelyezéssel élénkíteni a gazdaságot. Megjegyezte: a 2010-es kormányváltáskor kaotikus, áttekinthetetlen, minden stratégiát nélkülöző fejlesztéspolitikai rendszert örököltek. A lemondása kapcsán az államtitkár rámutatott: a munka első szakasza lezárult.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet