BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Debrecenben épít a Jánosik Kft.

2012. április 19. csütörtök, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Jánosik és Társai Kft. nyerte el a debreceni Nonprofit Gazdaságfejlesztő Szervezetek Háza kivitelezési munkáit, nettó 1,53 millió euró értékben − közölte a társaság. Jánosik Lajos, a cég tulajdonosa szerint a teljes átadást az év végére tervezik. A létesítményben a vállalkozásokat támogató nonprofit szervezetek mellett helyet kap majd a Hajdú-Bihar Megyei Kereskedelmi és Iparkamara is. A mintegy 1900 négyzetméteres, négyszintes épület alá mélygarázst terveztek, a beruházáshoz a Hajdú-Bihar Megyei Kereskedelmi és Iparkamara, valamint Nagyvárad Város Önkormányzata a magyar−román határon átnyúló együttműködési program keretében nyert uniós támogatást. Jánosik szerint a beruházáson átlagosan 50 ember dolgozik majd egyszerre, a falakba pedig mintegy 30 kilométernyi gyengeáramú kábel kerül, illetve a meleg vizet napenergiát hasznosító rendszer szolgáltatja majd.

Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet