Folyamatosan javítja lapterjesztési mutatóit a MédiaLOG Logisztikai Zrt. azokban a fővárosi kerületekben, ahol az alvállalkozók felmondása miatt megváltozott a terjesztés eddigi menete, a társaság szerint e hét végére teljesen normalizálódhat a helyzet. Köő-Tóth Győző, a cég vezérigazgatója az MTI-nek elmondta, felállítottak egy alternatív terjesztési hálózatot, amely mindennap jobb teljesítményt nyújt. Kezdetben az olvasók 30 százaléka nem kapta meg időben a lapokat, ami egy-két nap alatt 15 százalékra csökkent, mára pedig az arány 5 százalékra mérséklődhetett. A következő időszakban napi egy százalékpontos javulás tervez a vállalat. A MediaLOG szerint jogellenesen felmondott négy alvállalkozó ellen jogi eljárást kezdeményezett a társaság, amely csütörtökön közölte, hogy az elkövetkező néhány napban terjesztési problémák adódhatnak Budapest egyes kerületeiben.
