BUX 139053.66 -0,32 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megint jön az Étterem Hét

2012. március 2. péntek, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Alig emésztette meg a magyar fogyasztó a februári Torkos Csütörtököt, március 26-tól április 1-jéig újból dőzsölhet, de most felső, illetve középkategóriás éttermekben. A diningcity.com másodszor rendezi meg Magyarországon az Étterem Hetet, a tavalyi 31 után idén már 51 étterem vesz részt az akcióban. A program célja elsősorban a vendégközönség \"művelése\", a minőségi gasztronómia megismertetése: bármelyik, az akcióhoz csatlakozó helyre ülnek be, fejenként csak 3 ezer forintot fizetnek egy háromfogásos menüért, szervizdíjjal együtt.

Az étteremhétre a diningcity.com weboldalán lehet csak asztalt foglalni február 29-től. Az oldalon valós idejű számláló is működik, így a fogyasztó képbe kerülhet, hogy a program alatt mely időpontokban szabadul fel asztal vagy mikor van üresedés. Tavaly a felkínált helyek 80 százaléka betelt, a vendégek száma az 5 ezerhez közelített. A szervezők nem titkoltan hasonló sikerre számítanak idén is, hiszen olyan nagyágyúk is csatlakoztak, mint például a Bambuszliget vagy a Mariott Peppers!-e, de ott van az Aranyszarvas és a Bolyki bisztró is, illetve a Pavillon de Paris. Az Étterem Hét koncepciója más, mint a Torkos Csütörtöké, ez a program kifejezetten kulináris élményt szeretne kínálni.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet