− A legfontosabb magyar franchise-elismerést nyerte el. Meglepődött?
− A McDonald\'s nem árulta el, hogy pályázik, így azt sem tudtam, hogy velem. A hálózaton belül mindig voltak pozitív visszajelzések, kétszer is az Év franchise-partnerévé választott a lánc, de magam is csak most kezdem felmérni, milyen hatalmas megtiszteltetés.
− Mi volt a teljesítmény, amely az elismerést hozta?
− Nemcsak a tavalyi, az elmúlt három év nehéz körülményeket teremtett. Ennek ellenére tavaly mindhárom McDonald\'s-éttermünk saját átlaga felett teljesített, költséggazdálkodásban és a szolgáltatás fejlesztésében egyaránt. A képlet tulajdonképpen egyszerű: semmiből nem engedtünk, ami a vendégeink jobb kiszolgálásához kell. Mindhárom étteremben jelentősen beruháztunk a géppark cseréjébe, és továbbléptünk a belsőépítészeti felújításban is. 2010-ben a zalaegerszegi éttermet újítottuk fel, 2011-ben a sopronit. Idén a keszthelyi következik.
− Mindhárom étteremben ugyanazokkal a \"fogásokkal\" erősítettek?
− Nem, a három étterem különböző kereskedelmi környezetben működik. A soproni a határ közelsége miatt is jó vásárlói potenciálra számíthat, itt a megfelelő kollégák megszólítása, megtartása volt a nagy feladat. A keszthelyi étterem viszonylag jó nyári időszakokkal fut, de az év többi részében csak erősen élére állított költségkontrollal működtethető. A zalaegerszegi helyszín pedig kicsit szolidabb vásárlóerejű közegben üzemel, itt meg kell találnunk a kellően vonzó akciókat, kedvezményeket.
