BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Már hamisítják az Erzsébet utalványt

2012. január 13. péntek, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Hideg- és melegétkezésre, tehát éttermekben és élelmiszerboltokban is be lehet majd váltani az idén rövidesen bevezetésre kerülő Erzsébet utalványt, az új étkezési jegyet − közölte a Nemzeti Üdülési Szolgálat Kft. ügyvezető igazgatója egy, a témában tartott csütörtöki budapesti konferencián. Guller Zoltán, a Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány (MNÜA) tulajdonában lévő, az utalványokat forgalmazó cég vezetője elmondta: már több mint 6 millió utalványt gyártottak december 21-e óta a Pénzjegynyomdában. Az új utalványokat biztonsági jegyekkel, köztük hologrammal, fémszállal látják el. Hozzátette: meglepetésükre máris kaptak olyan jelzést, hogy valaki az egyik élelmiszerboltban megpróbált beváltani hamis Erzsébet utalványt, annak ellenére, hogy az még nincs is forgalomban.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet