BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Konferencia-központ épül Kecskeméten

2011. október 11. kedd, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Mercedes autóipari beruházásának egyik pozitív hozadékaként konferencia-központ épül Kecskeméten. A 2,5 milliárd forintot meghaladó komplexum egy négycsillagos businesshotelt és konferencia-központot foglal magában. A Four Points by Sheraton Kecskemét nevű businesshotelt 720 millió forint európai uniós támogatás segítségével építi a KÉSZ Ipari Park Kft. A hotel a világszerte 1246 szállodát üzemeltető Starwood Hotels and Resorts világhírű szállodalánc tagjaként működik majd − különlegessége, hogy Sheraton hotel eddig még nem nyílt Magyarországon.

Szakonyi Péter
Szakonyi Péter

Ez is érdekelhet