Elsőként rendeznek regionális művészeti vásárt a fővárosban. A két hónap múlva kezdődő seregszemlén a hazai kortárs művészetet és művészeket kívánják bemutatni − a színhely a budai Millenáris lesz. Az előzetes jelentkezések szerint 50 kiállítási standon hazai és külföldi galériák állítanak ki − már biztos, hogy legalább tíz közülük a környező országokat képviseli. A vásár − amelynek védnöke Nancy G. Brinker volt amerikai nagykövet és Martonyi János lesznek − kiállításokkal és tanácskozásokkal, valamint egy ART Week elnevezésű eseménysorozattal egészül ki.
