A legkifinomultabb autómárkák egyikét is választhatja majd néhány év múlva az, aki csak egy városi terepjáró (SUV) kormánya mögött tudja elképzelni magát: a Volkswagen-csoporthoz tartozó Bentley akár már 2014-ben elkészítheti első ilyen modelljét, ha az igazgatóság jóváhagyja az év végéig prezentálandó terveket. Az üzleti terven keményen dolgozik a Bentley februárban kinevezett vezérigazgatója, Wolfgang Dürheimer − derül ki a Financial Timesnak adott interjújából −, a prototípus azonban még csak a tervezői részleg skiccei formájában létezik.
A Bentley legfelső kategóriás limuzinjai iránti kereslet elapadt a pénzügyi válságban: eddigi legjobb évükben, 2007-ben több mint 10 ezer autót adtak el, tavaly viszont csak ötezret. Idén azonban már 7 ezer luxuskocsi értékesítésével számolnak és mérlegük is számottevő javulást mutat: az első félév üzemi vesztesége 17 millió euróra szűkült az egy évvel korábbi 109 millióról. A továbblépéshez viszont szükség lehet a felső kategóriás SUV-piac meghódítására is: a nagy konkurensek közül a Mercedes, a Porsche, a BMW és az Audi már mind jelen vannak ebben a szegmensben és hatalmas sikerrel adják el terepjáróikat. Ezt maga a Bentley új főnöke tudja a legjobban, hiszen korábban a Porsche kutatás-fejlesztési részlegének az élén állt, ő vezényelte le annak a már a második generációjánál tartó Cayenne SUV-nak a fejlesztését, amelynek révén a sportautógyártó megduplázta eladásait. Nem tudom, miért ne ismétlődhetne meg ez a sztori a Bentleynél is − mondta a brit gazdasági napilapnak Dürheimer, hozzátéve, hogy a társaság márkakereskedői, illetve alkalmazotti körében mutatkozik némi ellenállás a SUV ötletével kapcsolatban és inkább támogatnák egy alacsonyabb kategóriájú sportkocsi fejlesztését. Ezzel azonban a Porsche területére próbálna belépni a Bentley − vetette ellene a vezérigazgató −, márpedig azok nagyon jó kocsik. Ha sikerül keresztülvinni a terveket − tette hozzá Dürheimer −, akkor évente akár 5 ezret is eladhatnak majd a Bentley terepjárókból.
