BUX 139858.34 0,17 %
OTP 45990 0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megmenekült a debreceni húsüzem

2011. július 4. hétfő, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Sikerült új befektetőt találni a szlovák Penta-csoport tulajdonában lévő Debreceni Csoport Húsipari Kft. június 30-án bezárt  üzemének további működtetésére − mondta a cég üzemi tanácsának elnöke pénteken az MTI-nek. Seprényi Lajosné közlése szerint Kósa Lajos polgármester és Papp László alpolgármester péntek reggel tájékoztatta az üzemi tanács tagjait arról, hogy sikerre vezettek a város tárgyalásai a húsipar megmentésére. A csütörtökön bezárt üzem mintegy 400 dolgozójának továbbra is lesz munkahelye, a termelés a városvezetők tájékoztatása szerint egy-másfél hónap múlva indulhat újra − tette hozzá Seprényi Lajosné.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet