A Gösser márka 2007 óta folyamatosan hódít, 2009-ről 2010-re 18 százalék volt a volumennövekedés. Ez a tendencia 2011-ben is folytatódik, hiszen a tavalyi év ugyanezen időszakával összehasonlítva az idén eddig 8 százalékkal nőtt a termelés. Emellett az ízesített sörök kategóriája, a radler szegmens is folyamatosan bővül. Az igazi növekedés 2009 tavaszán indult, amikor piacra került a Gösser NaturZitrone. A tavalyi és az idei év ugyanazon időszakát figyelembe véve a kategória értékesítése 50 százalékkal emelkedett. Bár ez a termékcsoport kifejezetten szezonális, és még a nyár elején tartunk, az eddigi eredmények optimizmusra adnak okot. A márka tulajdonosa, a Heineken Hungária idei stratégiájának fontos része az innováció, ennek jegyében ebben az évben a Gösser NaturZitrone 0,0% már a harmadik termék, amelyet bevezet a piacra. Az új ital a 150 éves Gösser sör és 100 százalékos természetes citromlé házasításával keletkezett. Úgy nyújt felfrissülést, hogy közben a fogyasztó korlátok nélkül élvezhessen akár sportprogramot, vagy vezessen autót. \"Az új, alkoholmentes Gösser NaturZitrone terméktől hasonló sikereket várunk el, mint elődjétől, a NaturZitronétól. Azzal a céllal indítjuk útjára, hogy a kereskedelem legalább félmilliárd forint forgalmat realizálhasson belőle úgy, hogy közben az eredeti változat forgalma se csökkenjen\" − mondta Benedek László értékesítési igazgató. \"Két hete kezdtük meg a forgalmazását, egyelőre úgy tűnik, hogy célunk könnyen teljesíthető. Sőt, a lehető legpozitívabbak az első visszajelzések!\" − tette hozzá.
