Már működő szélerőműve után 850 millió forintból épít biogázüzemet Csorna határában a Vill-Korr Kft. A tervek szerint a mintegy 800 kilowatt teljesítményű erőműben fűtőanyagként elsősorban csicsóka- és fűszilázst, szennyvíziszapot, valamint különböző halmazállapotú trágyát használnak majd, de ide kerülhet a térség éttermeiben és konyháiban keletkező ételmaradék, valamint a városi zöldhulladék is. A program részeként, az erőmű mellett, egy fa- és faapríték-szárító üzem is készül. A helyi önkormányzattal előzetes megállapodás született arról, hogy az üzem legfeljebb 2200 forintos gigajoule-onkénti áron ad hőenergiát a helyi távfűtést üzemeltető Csornahő Kft.-nek. Gasztonyi László, a társaság tulajdonosa szerint az üzemet legkésőbb a jövő év végéig kívánják megvalósítani, úgy, hogy az később viszonylag kis költséggel tovább bővíthető legyen. A társaság emellett egy 500 kilowatt teljesítményű naperőművet is építene, ennek engedélyeztetési eljárása szintén elkezdődött.
