Miután újabb kutatási programok kerülnek Magyarországra, többütemű, többmilliárdos fejlesztéssel és létszámbővítéssel az ország legnagyobb autóipari fejlesztő központját hozza létre Veszprémben a Continental AG − jelentették be tegnap a társaság jubileumi rendezvényén. A világ egyik legnagyobb autóipari beszállítója a program keretében együttműködik a Pannon Egyetemmel is, ahol már elkezdődött a járműrendszer-technikai mesterképzés. Elmar Degenhart, a Continental igazgatótanácsának elnöke elmondta, a veszprémi leányvállalatnál, a Continental Teves Magyarország Kft.-nél tíz évvel ezelőtt kezdték kiépíteni azt a termékfejlesztő bázist, amely jelenleg több mint 230 szakembert foglalkoztat.
