BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Termékfejlesztést hoz a Continental

2011. június 9. csütörtök, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Miután újabb kutatási programok kerülnek Magyarországra, többütemű, többmilliárdos fejlesztéssel és létszámbővítéssel az ország legnagyobb autóipari fejlesztő központját hozza létre Veszprémben a Continental AG − jelentették be tegnap a társaság jubileumi rendezvényén. A világ egyik legnagyobb autóipari beszállítója a program keretében együttműködik a Pannon Egyetemmel is, ahol már elkezdődött a járműrendszer-technikai mesterképzés. Elmar Degenhart, a Continental igazgatótanácsának elnöke elmondta, a veszprémi leányvállalatnál, a Continental Teves Magyarország Kft.-nél tíz évvel ezelőtt kezdték kiépíteni azt a termékfejlesztő bázist, amely jelenleg több mint 230 szakembert foglalkoztat.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet