Először rendezik meg Magyarországon az Étterem Hét gasztronómiai programot, amely már nagy népszerűségre tett szert a világ számos országában, mindenhol a DiningCity.com szervezésében. A Budapesten május 16−22-ig tartó program keretében egy héten keresztül kínálnak háromfogásos vacsoramenüt budapesti top éttermekben, egységesen 3 ezer forintért (szervizdíjjal együtt). Asztalt foglalni csak az interneten keresztül, a www.etteremhet.hu oldalon lehet, személyesen vagy telefonon nem.
Az Étterem Hét ötlete New Yorkból származik, ahol már évente többször is megrendezik, de eljutott a program egyebek közt Bécsbe, Sanghajba és Rómába is.
