BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Raiffeisen lett a legjobb bank Kelet-Közép-Európában

2011. április 4. hétfő, 23:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Sorozatban ötödik alkalommal választotta meg a Global Finance a Raiffeisen Bank Internationalt (RBI) a \"Világ legjobb feltörekvő bankja 2011\" kategória kelet-közép-európai régiós győztesének − tudatta a hitelintézet. Mint hangsúlyozták: a pénzügyi szektor neves kiadványa további elismeréseket is megítélt az RBI-nek: második alkalommal kapta meg a Raiffeisen a \"Legjobb bank Ausztriában\" kitüntetést a \"Világ legjobb fejlett piaci bankja\" kategóriában, ezenfelül az RBI leányvállalatai Bosznia-Hercegovinában és Koszovóban a \"Helyi piacok legjobb bankja\" díjat is kiérdemelték. Az RBI 15 millió ügyfelet szolgál ki világszerte, több mint 59 ezer munkatársát pedig döntő részben Kelet-Közép-Európában foglalkoztatja.

B. Judit Varga
B. Judit Varga

Ez is érdekelhet