BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Pontosítás

2010. április 12. hétfő, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Sólyom László köztársasági elnök államfői mandátuma augusztus 5-én jár le - mondta Kumin Ferenc, a Köztársasági Elnöki Hivatal főosztályvezetője hétfőn. Lapunk hétfői számában tévesen június hetedikére tettük az elnöki mandátum lejártát, emiatt állítván azt, hogy új országgyűlés legsürgetőbb feladatai között említi az államfőválasztást. Kumin közölte: az államfő mandátuma augusztus 5-én jár le, a mandátum lejárta előtt legalább harminc nappal kell az országgyűlésnek új elnököt választania, vagyis erre július elejéig kell sort keríteni. A pontatlan tájékoztatásért az érintettől és olvasóinktól elnézést kérünk.

Papp Zsolt
Papp Zsolt

Ez is érdekelhet