A korábbi elképzelésekkel szemben mégsem kerül vagyonkezelésbe három regionális vízközmű, ezért nem hoznak létre belőlük vállalatcsoportot, és visszaállítják a korábban megszüntetett igazgatóságokat - közölte a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. A dokumentum szerint az Észak-dunántúli Vízmű, a Duna Menti Regionális Vízmű és a Tiszamenti Regionális Vízművek vagyonkezelésbe adásáról szóló áprilisi vagyontanácsi rendeletet hatályon kívül helyezték, miután az állami vagyonról szóló törvény módosításával tartós állami tulajdonba kerültek.
