A januári 43 ezres visszaesés után az elmúlt hónapban gyakorlatilag nem változott a mobilszolgáltatók ügyfeleinek száma. Február végén így 12 millió 181 ezer előfizetőt tartottak nyilván, miközben a forgalmat generáló sim-kártyák száma 42 ezerrel, 10 millió 926 ezerre csökkent. Utóbbi tekintetében a Vodafone piaci részesedése 22,09 százalékra emelkedett, a T-Mobile-é 44,54 százalékra nőtt, míg a Pannoné 33,37 százalékra csökkent.
