BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem bővül már a mobilpiac

2009. március 22. vasárnap, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A januári 43 ezres visszaesés után az elmúlt hónapban gyakorlatilag nem változott a mobilszolgáltatók ügyfeleinek száma. Február végén így 12 millió 181 ezer előfizetőt tartottak nyilván, miközben a forgalmat generáló sim-kártyák száma 42 ezerrel, 10 millió 926 ezerre csökkent. Utóbbi tekintetében a Vodafone piaci részesedése 22,09 százalékra emelkedett, a T-Mobile-é 44,54 százalékra nőtt, míg a Pannoné 33,37 százalékra csökkent.

Novák Csaba
Novák Csaba

Ez is érdekelhet