Valamennyi Írországból érkező, 2008. szeptember 1. és 2008. december 6. között előállított sertéshús- és zsírszállítmányt vizsgálat nélkül meg kell semmisíteni, a már földolgozott tételeket pedig kötelezően ellenőrizni kell, és csak akkor szabad tovább forgalmazni, ha nem vagy csak a határérték alatti mértékben tartalmaz dioxint vagy dioxinszerű anyagot. Süth Miklós országos főállatorvos a múlt heti európai bizottsági ajánlás biztosította lehetőséggel élve tiltotta meg az ír hús felhasználását. Az ajánlásban egyébként az szerepel, hogy ha a húskészítményeknél az alapanyagként fölhasznált ír eredetű sertéshús mennyisége nem éri el a húsz százalékot, az forgalomba hozható vizsgálat nélkül is. A Kaiser Food májasainak laboratóriumi vizsgálata negatív lett, vagyis az a több mint 16 májas termék, amihez felhasználták a december elején a cég abdai üzemébe érkezett ír eredetű sertésmájat, biztonságos és fogyasztható, így visszakerülhet a boltokba - mondta a Napinak Bognár Lajos. Az országos főállatorvos helyettese szerint a hétfőn bejelentett új ír eredetű sertéshús- és zsírszállítmányok vizsgálati eredményei jövő hétfőre várhatóak.
