Köszönhetően az időjárásnak, a közepes kezdet után a szüret végére kifejezetten jó minőségű és megfelelő mustfokokkal bíró szőlőt szüretelnek Tokajban, ezért a borászok már most rendkívüli minőségű újborokra számítanak. Már az aszúszemeket szedik a szőlőkben, a jövő hét elejére véget is érhet a szüret.
Idén az átlagosnak mondható 5-6 ezer mázsa aszúszem duplája is a pincékbe kerülhet, a minőség pedig egészen kiemelkedő - nyilatkozta a Napinak Jarecsni János, a Tokaji Borvidék Hegyközségi Tanácsának tiktára. Ez mennyiségben jelentősen meghaladja a tavalyi aszútermést, a felvásárlási árak azonban emiatt némiképp elmaradnak a múlt évi szinttől. Idén felvásárlótól és minőségtől függően 1300-2000 forintot adtak az aszúszemek kilójáért. A borvidéken idén nem voltak értékesítési gondok, ami némiképp kompenzálhatja az önköltség emelkedéséből és az árcsökkenésből adódó termelőijövedelem-kiesést - mondja Jarecsni János. A borszőlőre is volt kereslet, igaz, azokat a fajtákat is olcsóbban vették. A furmint és a hárslevelű minőségtől függően 55-90, a muskotály pedig 80-100 forint közötti kilónkénti áron cserélt gazdát. Pontos adatok csak decemberben lesznek az idei termésről, azonban a hegyközségi tanács becslése szerint több mint 300 ezer mázsa szőlő termett a borvidéken. A szőlő 90-95 százalékát a borvidéken dolgozzák föl, és ebből - a hegyközség engedélyével - mindössze 20 százalékot palackoznak a borvidéken kívül, de az ország területén. Külföldre ugyanis évek óta nem adnak palackozási engedélyt, és a Tokaji megjelöléssel való forgalomba hozatali engedélyt.
A történelmi borvidék Szlovákiába átnyúló részén előállított borok elnevezésével kapcsolatban továbbra sincs megállapodás a két ország között. A szlovák fél ragaszkodik ahhoz, hogy a magyarok által hivatkozási alapként kezelt 1912-esnél nagyobb terület tartozik a borvidékhez. Értesüléseink szerint megszakadtak a két ország közötti tárgyalások, és Szlovákia vállalta, hogy hivatalosan is bejelenti az uniónak, hogy ők szakították meg az egyeztetéseket.
