BUX 139331.15 0,02 %
OTP 45480 0,4 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Miniszteri megbízott koordinálja a Mercedes-beruházást

2008. november 18. kedd, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Balogh László (MSZP) országgyűlési képviselőt bízta meg a Daimler-Benz kecskeméti beruházásához kapcsolódó kormányzati teendők összehangolásával, valamint azok népszerűsítésével Gyurcsány Ferenc. A miniszterelnök elvárja, hogy ismereteimet, kapcsolatrendszeremet használjam fel annak érdekében, hogy az ország számára fontos beruházás zökkenőmentesen valósuljon meg - mondta az MTI-Ecónak a képviselő, aki korábban két cikluson keresztül vezette a megyei közgyűlést és a dél-alföldi regionális tanács elnöki tisztét is betöltötte. Azt szeretné, hogy a térségben működő vállalkozások minél nagyobb számban kapjanak lehetőséget arra, hogy a német autóipari konszern beszállítóivá válhassanak. A képviselő reméli, hogy továbbra is jól együtt tud működni Zombor Gábor (Fidesz) kecskeméti polgármesterrel, és személye valódi segítséget jelent a beruházáshoz kapcsolódó munkálatok gyors lebonyolításában.

Kiss Melinda
Kiss Melinda

Ez is érdekelhet