Az alagútomlás ellenére is tartható az M6-os átadása
Az M7-es autópálya keddtől teljessé vált a horvát határig, már csak egy hidat kell felhúznia Magyarországnak és Horvátországnak közösen. Az M6-os nem csúszik, az M0-s híd pedig napokon belül járható lesz.
Kedden átadták az M7-es autópálya utolsó, Zalakomár és Nagykanizsa közti 15,5 kilométeres szakaszát. Az autópálya így 242 kilométer hosszan szeli ketté az országot. Horvátország felé már kapcsolódik autópályához, Szlovénia irányában pedig egyetlen elem hiányzik: a Murán építendő híd, amit a horvát és a magyar állam fele-fele arányban finanszíroz, és várhatóan októberben adják át a forgalomnak.
A most átadott M7-es szakasz több hónapos csúszást szenvedett, eredetileg május végéig kellett volna elkészülnie. Sőt eredetileg a Balatonkeresztúr-Zalakomár szakasszal együtt épült volna. Az építtető PVT (Porr-Viadom-Terrag-Asdag) konzorcium egyik tagja, a Viadom Építtető Zrt. fizetésképtelenné vált tavasszal, és megindult ellene a felszámolási eljárás. A munkát a konzorcium többi tagja folytatta, s annak érdekében, hogy minél hamarabb használhassák az autósok az elkészült részeket, az építtető kettébontotta az összesen 35,5 kilométeres pályát, így az elkészült Balatonkeresztúr-Zalakomár szakaszt két hónappal korábban, június végén adta át.
Az M7-es mellett persze maradt még építés alatt álló autópálya, így az M6-os a tervek szerint 2010-re éri el Pécset, az M0-s körgyűrű pedig napokon belül egy híddal lesz hosszabb. Hivatalosan egyelőre nem csúszik az M6-os autópálya Bóly-Pécs közti tervezett átadása a beomlott alagutak miatt sem.
A nettó 266 milliárd forintból épülő, Szekszárd-Bóly és Bóly-Pécs közötti M6-os és M60-as autópályát 81 kilométeren a Mecsek Autópálya Konzorcium (MAK) építteti. Rakita András, a koncesszió főmérnöke szerint munkaátszervezéssel kezelhető lesz az omlások miatti kiesés. Vagy a gépek átcsoportosításával, vagy az alagutak egyszerre kétoldali fúrásával felgyorsítható lesz a munka.
