BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Gyurcsány szerint a kormány nyeri a népszavazást

2007. június 10. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Szó sem lehet arról, hogy visszaforduljunk – jelentette ki Gyurcsány Ferenc miniszterelnök, az MSZP elnöke az Egyéves a kormány című szocialista nagygyűlésen. A kormányfő a reformok eredményei között említette, hogy az utóbbi hónapokban 100-110 ezren jelentkeztek be a társadalombiztosításhoz és ez az első kormány, amely képes volt a szürke- és feketegazdaságból a legális foglalkoztatásba átvinni embereket. Sikerült versenyt teremteni a gyógyszergyártók között, így most a gyógyszergyárak már nem abban versenyeznek, hogy kinek van drágább gyógyszere, hanem hogy kinek van olcsóbb – tette hozzá a miniszterelnök. Gyurcsány a vizitdíjról és a kórházi napidíjról kezdeményezett fideszes népszavazás kapcsán azt mondta: lehet népszavazást tartani, de azt a kormányoldal fogja megnyerni.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet