BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Novemberben tovább épülhet az M0-s

2006. október 23. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

November elejére megszülethet az M0-s keleti szektorának a 3. sz. főút és az M3 autópálya közötti 8,5 km-es szakaszára vonatkozó új építési engedély, ami után folytatódhat az építkezés, s még annak is megvan az esélye, hogy a korábbi határidőre elkészül a szakasz – nyilatkozta lapunknak Reményik Kálmán, a Nemzeti Autópálya Zrt. vezérigazgatója. Így megmenthetővé válna a beruházáshoz lehívható uniós forrás. Gyurcsány Ferenc kormányfő pénteken arról beszélt, hogy az autópálya-fejlesztést nagyon sok helyen gyorsforgalmiút-fejlesztéssel kell megoldani – a bökkenő csak az, hogy nem nagyon szól másról az érvényben lévő program sem.

Baka Zoltán
Baka Zoltán

Ez is érdekelhet