Szakmai fórumokon számos alkalommal felmerült: a fekete foglalkoztatás gyakran a fővállalkozó tudomásával, illetőleg közvetett ráhatására történik, ám felelősségre ezért nem vonható. Az alatta sorakozó alvállalkozók dolgoztatják ugyanis feketén az olykor nem is magyar állampolgárságú személyeket. Legutóbb az autópálya-építéseknél tapasztalt jogsértések – a dolgozók 60 százalékát szerződés nélkül foglalkoztatták – kapcsán említette Papp István, a felügyelet elnöke, hogy megoldás lehet egy olyan jogi szabályozás, amely felelősséggel terhelné ezekben az esetekben a fővállalkozókat is.
Egy lapunk által megkérdezett munkajogász szerint ez korántsem csak az autópálya-építéseknél vagy az építőiparban bevett módszer, a gazdasági szereplők ennél jóval szélesebb köre él az ilyen adóelkerülési technikával. Az esetek nagy részében valószínűleg arról lehet szó, hogy olyan szolgáltatási árat vagy határidőt vállalnak, ami teljesíthetetlen a munkajogi, illetve adójogi szabályok betartása mellett. A munkajogász ugyanakkor hozzátette: rengeteg olyan bizonyítási kérdés merülhet fel például az autópálya-építésekkel kapcsolatban, amelyek csaknem parttalan jogvitákhoz vezetnének, aránytalanul hosszúra nyújtva és drágítva ezáltal az eljárásokat.
Juhász István, az adóhatóság szakmai elnökhelyettese szerint van olyan uniós ország, ahol a fővállalkozót is felelősségre lehet vonni az alvállalkozója által elkövetett szabálysértésekért. A szakértő szerint ebben az esetben az ellenőrző hatóság könnyebben utolérheti a szabálytalanságért felelősségre vonható szereplőt, a fekete foglalkoztatás mindenképp kontrollálhatóbbá válik, teljes körű megoldást azonban korántsem jelenthet ez a fajta szabályozás. A szabályozási ötlet alkotmányosságát illetően Kolláth György alkotmányjogász lapunknak úgy fogalmazott, abban az esetben állná meg a helyét a szabályozás, ha meg lehetne állapítani a fővállalkozó vétkességét, vagyis ő szerződésben vállalná, hogy csak tiszta foglalkoztatási viszonyokkal dolgozó alvállalkozóval szerződik. A fuvarozás esetében mindenesetre az uniós jog alkalmaz majd hasonló szabályozást: 2007 áprilisától amennyiben egy gépkocsivezető nem tartja be az előírt maximális vezetési időt, nemcsak a munkáltató, a megbízó is felelősségre vonható lesz.
