Az embereket napi szinten érintő ügyek elintézését a településekhez a lehető legközelebb kell biztosítani – mondta lapunknak Juhászné Lévai Katalin, a Hajdú-Bihar Megyei Közgyűlés elnöke azzal kapcsolatban, hogy a regionális szint megjelenése mennyire rendezheti át az állampolgárok mindennapi életét. Ugyanakkor egyes ritkábban igénybe vett szolgáltatásoknál kifejezetten előnyös lehetne a regionális feladatellátás. Az egészségügyben például a nagy eszköz- és műszerigényű ellátásokat célszerű lenne idővel területi központokban biztosítani. Ezekben a specializált intézményekben az elérhető legjobb ellátást kaphatnák az állampolgárok, és a minőség emelkedése kárpótolhatná őket az utazásért. Ilyen terület az onkológia vagy a kardiológia – vélekedett a megyei elnök, aki szerint hosszabb távon elsősorban az infrastruktúra ügyében hozhatna hasznot a közös regionális fellépés. A légi, közúti és vasúti közlekedés ügyét legalább regionális szinten kell kezelni, hasonlóképpen a turizmushoz.
A régiók felállásával sem kellene messzebb menniük az állampolgároknak ügyeik elintézéséhez, mint jelenleg – vág egybe az előbbi véleménnyel Agócs Istvánnak, a Komárom-Esztergom Megyei Közgyűlés elnökének az álláspontja. Az átalakulás elsősorban a tulajdonviszonyokat és a fenntartást érintené (ami kifejezetten előnyös lenne az EU-s pályázatok szempontjából), nem az intézményhálózatot. A régió már beterjesztette a kormány elé a régiós központokra vonatkozó javaslatát, mivel – figyelembe véve a térség azon adottságát, hogy nincs egy Szeged, Miskolc vagy Debrecen súlyú központ – ügyelni kell rá, hogy ne legyen túlsúlyos egyik település sem. Az egyablakos ügyintézés ugyanis nem azt jelenti, hogy minden hivatal egyetlen városban van, hanem azt, hogy egy hivatallal csak egy helyen kell kapcsolatba lépni – mondta Agócs. A megyei közigazgatási hivatalokon kívül nem akadályozzák kétharmados jogszabályok a regionális összevonásokat – mondta lapunknak Szigeti Ernő, a Magyar Közigazgatási Intézet munkatársa. Ugyanakkor a hatályos törvények mégis nehezítik az átszervezést, mivel számos dekoncentrált szervről szaktörvény rendelkezik, így csak ezek módosításával nyílik tér az új ellátási szerkezet kialakítására. Bizonyos esetekben ugyanakkor még ennyi akadálya sincs a regionális szintre lépésnek: a megyei rendőrkapitányságokat például már egy miniszteri rendelettel össze lehetne vonni, a törvény ugyanis csak a területi főkapitánysági felépítés szükségességét rögzíti – tette hozzá Szigeti.
