BUX 139736.55 0,08 %
OTP 45830 -0,3 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elvenné a kereskedelemfejlesztést a Fidesz az ITDH-tól

2006. május 16. kedd, 15:50

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A kamaráknak át kellene venniük az ITDH Magyar Befektetésösztönzési és Kereskedelemfejlesztési Kht.-tól a kereskedelemfejlesztési feladatokat – fogalmazott tegnap Matolcsy György, a Fidesz gazdaságpolitikusa a Pest megyei Kereskedelmi és Iparkamara elnökségi ülésén. Az MTI-Eco tudósítása szerint a fiskális egyensúly helyreállítása érdekében – a párt győzelme esetén – azonnali intézkedéseket kell hozni a kormányalakítás után, s az állami feladatok átvételében nagy szerepet kapnának a kamarák is. Matolcsy szerint így lehetővé válik az euró 2010-es bevezetése is.

Böröcz Petra
Böröcz Petra

Ez is érdekelhet