A beruházások támogatására vonatkozó szabályok változása nyomán nagyobb támogatást kapnak majd a szolgáltatásba, a magasabb hozzáadott érték termelésébe fektető vállalatok, illetve azon cégek, amelyek a foglalkoztatási gondokkal küzdő régiókban fektetnek be – jelentette be Kóka János gazdasági miniszter, azután hogy tárgyalt többek között az ExxonMobil, az IBM ISSC, a Diageo, a Cisco-Getronics, a Jabil, az SAP, az Európai Divat Szolgáltató Kft., a Convergys, a BuW, az EDS és a TATA Consultancy Services képviselőivel – írta az MTI-Eco.
