BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hírháló

2006. március 12. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Sikeres a gyógyszerhulladék begyűjtése
Mintegy 50 tonnányi lejárt szavatosságú gyógyszert gyűjtöttek össze 2600 patikában négy hónap alatt – mondta Persány Miklós környezetvédelmi miniszter. A tervek szerint egy év alatt 300 tonna medicinát gyűjtenek össze, miközben évente mintegy 2000 tonna petikaszer válik feleslegessé.

A szakma két vidéki kórházat tart a legjobbnak
A szaktárca által kiírt pályázaton a békéscsabai és a zalaegerszegi kórházak lettek az év intézményei. Az egészségügyi minisztérium pályázatára nyolc intézmény jelentkezett. Az év elején egy internetes szavazáson – ahol a betegek adhatták le voksaikat – a Sportkórházat találták a legjobbnak.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet