BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Törleszt az Országos Mentőszolgálat

2006. március 7. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) 31 millió forintot kifizetett a mentőhelikopterek korábbi üzemeltetőjének, a BASe Kft.-nek – adta hírül az inforadio.hu. AZ OMSZ összesen 50 millió forinttal tartozik a társaságnak. Január elején szakszerűtlen és hanyag üzemeltetés, túlszámlázás, valamint a tulajdonosi kérések és utasítások elszabotálása miatt a szolgálat azonnali hatállyal felmondta a szerződést a BASe Kft.-val, majd feljelentést tett a társaság ellen, mert az nem adta át a mentőszolgálat tulajdonában álló helikoptereket. A Fővárosi Főügyészség azonban bűncselekmény hiánya miatt a nyomozás megszüntetésére utasította a Nemzeti Nyomozó Irodát.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet