BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elindult a második NFT vitája

2006. március 1. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tegnap óta az interneten is elérhető az Új Magyarország programra keresztelt második nemzeti fejlesztési terv (NFT) munkaváltozata – jelentette be Baráth Etele európai ügyekért felelős tárca nélküli miniszter. Baráth szerint óriási kockázatot vállalnak ezzel, mivel a még szerkesztés alatt álló anyagból bárki kiragadhat részleteket, amelyek a végleges verzióban már lehet, hogy nem lesznek benne. Egy internetes dokumentumkezelési programmal minden érdeklődő javasolhat módosításokat a tervezetben és követheti is, hogy megfontolásra érdemesnek találták-e a Nemzeti Fejlesztési Hivatal (NFH) szakértői. A 2007 és 2013 közötti időszakra szóló, 6650 milliárd forintos európai uniós fejlesztési forrás felhasználásáról szóló NFT 2-t a kormány június 23-áig kívánja benyújtani az Európai Bizottságnak.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet