BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hitelprogram indul informatikai közművesítésre

2005. november 10. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az önkormányzatoknak indítandó új hitelprogramot jelentett be Kóka János gazdasági miniszter csütörtökön – írta az MTI-Eco. A hitellehetőség az informatikai közművek fejlesztését szolgálná, a futamidő 20 év, hároméves türelmi idővel, évi 4,5 százalékos kedvezményes kamatozással. Kóka szerint a programra azért van szükség, mert a kormány az előző években a kelleténél kisebb figyelmet fordított az elektronikus gazdaságra, ezért elég nagy a lemaradás ezen a téren. A november elején életbe lépett új közigazgatási törvény azonban kikényszeríti az informatikai fejlesztéseket.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet